נעים להכיר

אם הגעתם לפה, נראה שאתם מבקשים לקדם את העסק, ופה אני מבקשת לחלום יחד אתכם, וכמובן להגשים כל מטרה ויעד.

שמי טליה, ואני בונה חלומות דיגיטליים.

אני מאמינה שהפלטפורמה הדיגיטלית היא כמו קנבס לבן שרק מחכה שישרטטו עליו את המטרה העסקית בצורה מדויקת וישימה.

מבחינתי ההיתכנות של סימנים, קודים ומילים להפוך לדף אינטרנטי שמוביל להמרה הרצויה, היא לא פחות מאומנות, אומנות שאני נהנית לבצע בכל מפעם מחדש.

כאשר לקוח ניגש אלי לבנות אתר מאפס, או להפוך אתר מיושן לבועט ועדכני, אני תמיד מתרגשת. מרגש לעבור ביחד עם הלקוח תהליך שבו הוא מזקק מטרות. מרגש לגרום ללקוחות להבין שהם יכולים לפרוץ גבולות, והכי מרגש ללוות לקוחות לעבר היעדים הגבוהים שהם העזו להציב.

אז נכון שאין דבר כזה נוסחת קסמים, אך כשמחברים בין מקצועיות, אסטרטגיה מדויקת ובין הבנה מקיפה בבניית ותחזוקת אתרים, התוצאות מתייצבות אחת אחרי השנייה.

אומנם אני אוהבת לדרבן לקוחות להעז לחלום, אך כל הזמן עם שתי רגליים על הקרקע. בין היתר למדתי מגוון שפות תכנות וכל העת מתעדכנת בפיצ'רים וטרנדים חדשים בתחום בנייה ועיצוב אתרים.

אז מה אני עושה?

  • בונה אתרים ייחודיים, מקוריים ומשמעותיים, לצד התמקדות בצרכים עסקיים. ההתמחות בשלל שפות תכנות מאפשרת בניית אתרים בהתאמה אישית, ללא היצמדות לתבניות קיימות.
  • עבור מי שרוצה לתחזק לבד את האתר, מעבירה שיעורי הדרכה בפלטפורמת וורדפרס ותוסף העיצוב אלמנטור.
  • מעניקה שירותי תחזוקה לאתר בריטיינר חודשי.


מבקשים ליצור שינוי חיובי בעסק שלכם? הגיע השלב לייצר כלי שיווק מדויק צורך ומטרה.

מוזמנים להשאיר פנייה, ולהתחיל להבין כיצד מגשימים יעדים.

האני מאמין שלי

יחס אישי

חשוב לי להבין כיצד הלקוח רואה את האתר המוגמר בעיני רוחו. אין שני עסקים דומים ועל כן אין שני אתרים דומים. כל פרויקט מתחיל עם הבנת צרכים, אתגרים ומטרות.

אמינות ושקיפות

מבחינתי הלקוחות הם שותפים חשובים במסע. לאורך כל התהליך משקפת ללקוח כיצד פועלת ומדוע. מנגישה את המידע בשפה ברורה, ופתוחה לכל שאלה ובקשה.

סבלנות וזמינות

מאחורי כל עסק עומד אדם. כל לקוח זוכה במקצועיות שמלווה בסבלנות ובזמינות. יש שאלה, מתלבטים, או לא מרגישים ממוקדים? אני שם!