בניית אתרים

איזה סוג של אתר העסק שלך צריך?

כל עסק שמבקש להגיע לתודעה, להשיג לידים, לזכות בנוכחות משמעותית ברשת, להקל על הלקוחות למצוא אותו, להעביר ידע רב באופן יעיל ומקוון, לגבור על המתחרים וכמובן להוביל לסגירת העסקה הרצויה, צריך אתר. 

מאחורי כל בניית אתר יש התייחסות לצמד UI ו-UX. בעוד ש-UI כולל כל מה שנוגע לעיצוב האתר (בחירת מבנה, פונטים, תמונות, צבעים וכדומה), הרי ש-UX מתמקד בפונקציונאליות ובחוויית משתמש. מתייחס לאופן שבו הגולש עובר מקטגוריה אחת לשנייה, מוזמן להשאיר פרטים, ממלא עגלה וכדומה.

אז… כיצד אני מתחילה תהליך כה מורכב שצריך לענות על אינספור דגשים חשובים באופן מקצועי? בשיטת ארבעת השלבים:

העבודה איתך מתחילה בשיחה על הצורך האישי/עסקי. אני תמיד עוצרת להבין מה מצופה מהאתר ואף כיצד היית רוצה שיראה בעיניך. בנוסף, עוצרת להבין אלו פיצ'רים נחוצים. זה יכול להיות ניוזלטר, סליקה וכדו'. לאחר שהבסיס קיים, אני עוברת לבחון אלו תכנים נדרשים בכל עמוד (עימוד) וממשיכה ליצירת תרשים זרימה אידיאלי.

1

תכנון יעדים
ואפיון אישי

בהתאם לצורך השיווקי והשפה העיצובית שבחרנו, אני יוצרת סקיצה ראשונית של עמוד הבית. אחרי שנעבור ביחד על הסקיצה ואטמיע שינויים נחוצים, אני עוברת "להלביש" את השפה העיצובית שבחרתם בשאר הדפים. שפה עיצובית אחידה מאוד חשובה.

2

עיצוב
בהתאמה אישית

לאחר שכל המיקומים, הבחירות העיצוביות והתכנים ברורים, עוברים לשלב היישום. בשלב זה אני מעלה תכנים, מוודאת שהאתר רספונסיבי (מתאים לגלישה מכל מחשב ומסך) ומתייחסת לדרישות הקידום שגוגל מכתיבה. אני מטמיעה קוד של גוגל אנליטיקס, קוד של סרץ' קונסול (מסייע לאסוף מידע על הגולשים כדי לשפר קידום אורגני וביצועים באתר), הטמעה של פיקסל מבית Meta (לטובת רימרקטינג) ועוד.

3

הקמת האתר

לאחר שהאתר מוכן יש לך שירותי תמיכה ואחריות על-ידי בחודש הראשון. בנוסף, אני מעניקה שעת הדרכה, אותה אני מקליטה והיא זמינה עבורך. בהדרכה אלמד אותך כיצד לתחזק את האתר, לעדכן תכנים ובעצם כל דבר שנוגע לצרכים העתידיים של העסק.

4

עלייה לאוויר +
בונוס

מחירים

כמה עולה לבנות אתר לעסק?

אתר תדמית

החל מ- 4,500 ₪

חנות מקוונת

החל מ- 12,500 ₪

דף נחיתה

החל מ- 2,200 ₪

ומה לגבי תחזוקת האתר בהמשך...

אתר עסקי הוא מעט כמו בית. אם לא נתחזק, הבית יעלה אבק ואף אחד לא ירצה להיכנס. זכיתם להחזיק באתר מקצועי ואף העליתם אותו לאוויר? אושר גדול. עם זאת, חשוב להפנים שלאחר שיש אתר נדרשת תחזוקה שוטפת ומוכוונת מטרה. תחזוקה מקצועית שומרת על האתר רלוונטי ומסייעת למשוך תנועה, לתמוך בקידום האורגני (בהתאם לחוקי הקידום של גוגל, ויש לה לא מעט) וכמובן שגם להישאר מוגנים מבחינת אבטחת מידע.

לקוחות ממליצים

כמה מילות הערכה מלקוחות